Jump to content
sugar

Θελω να κανω κπν να μπει στη διαδικασια να σκεφτει μηπως μου αρεσει ....

Recommended Posts

.. Πως το ακουτε αυτο ... Δυσκολο ???

Θελω απλα να πλαναται αυτη η αμφιβολια στο μυαλο του,

(και σε περιπτωση που δεν το εχει σκεφτει μεχρι τωρα...να σκεφτει πως θα ηταν αν ημασταν μαζι! )

μεχρι να κανει κινηση κ να μου δειξει αν ενδιαφερεται!

καταλαβαινετε..δε θελω να εκτεθω!Το μονο που θελω ειναι να του μπει αυτη η ιδεα στο μυαλο,αλλα..χωρις να ειναι και 100% σιγουρος !

Edited by sugar

Δλδ εσένα σου αρέσει και θες να τον κάνεις να έχει αμφιβολίες για το αν του αρέσεις;Τον γνωρίζεις;

ναι ,μου αρεσει!

μας συστησαν προσφατα,(αν και γνωριζομαστε απο παλια!)και λεμε ενα γεια οποτε συναντιομαστε !

(συνηθως με δικη μου πρωτοβουλια!)

στην παρεα του εχει ατομα με με τα οποια μιλαω..

θελω να τον κανω να υποψιαστει μηπως μου αρεσει(αλλα να μην ειναι κ σιγουρος)καταλαβες??? (αν δεν το εχει υποψιαστει ηδη !!!! )

να μην το παρει κ πανω του ,να υπαρχει μια αμφιβολια ....

¶ρχισε να πετάς υπονοούμενα αλλά κάνε και την αδιάφορη...Αν έχω καταλάβει σωστά από αυτά που λες παραπάνω...

ΜΟΝΟ ενα γεια λεμε γαι την ωρα..

Δε μιλαμε..

Τι υπονοουμενα?

οπως..????

.. Πως το ακουτε αυτο ... Δυσκολο ???

Θελω απλα να πλαναται αυτη η αμφιβολια στο μυαλο του,

(και σε περιπτωση που δεν το εχει σκεφτει μεχρι τωρα...να σκεφτει πως θα ηταν αν ημασταν μαζι! )

μεχρι να κανει κινηση κ να μου δειξει αν ενδιαφερεται!

καταλαβαινετε..δε θελω να εκτεθω!Το μονο που θελω ειναι να του μπει αυτη η ιδεα στο μυαλο,αλλα..χωρις να ειναι και 100% σιγουρος !

Ξεκίνα λοιπόν να κάνεις παρέα με την παρέα του αρχικά και να μιλάς περισσότερο μην μένεις στο γεια!!! Πες του πχ τι κάνεις?? Πως πέρασες?? Προσπάθησε εν ολίγης να του ανοίξεις συζήτηση σαν φίλη αρχικά!!!Αργότερα Στις συζητήσεις στη παρέα δεινε του τον λόγο πχ εσύ συμφωνείς , τι λες? Από την στιγμή που είσαι στην παρέα μπορείς μετά άνετα να του πετάς διάφορα υπονοούμενα ανάλογα με αυτά που λέτε…. Πχ συζητάτε για το τι θα κάνει σήμερα, σου λέει θα πάω σπίτι γιατί βαριέμαι και θα του πεις καλά μονός σου σπίτι δεν θα βαρεθείς??τότε μπορεί να σου πει δεν έχω κάτι άλλο να κάνω τότε μπορείς να του πεις ναι ρε ούτε εγώ !!!Τοτε βλέπεις αντιδράσεις !!!

:sCo_hmmthink::sCo_hmmthink:

Tην πρώτη απόπειρα να τον κάνεις add την καταλαβαίνω, την δεύτερη τί την ήθελες?

Όταν μας απορρίπτουν, απλά σκεφτόμαστε πως life has to go on...

Υπάρχουν κ άλλοι άνθρωποι που μπορεί να σου αρέσουν, μην κολλάς...

Μπορεί να υπάρχει ίσως κάποιος, που να αισθάνεται έτσι όπως εσύ γι' αυτόν , κ να είσαι πολύ απασχολημένη με το να "κυνηγάς" τον άλλο κ να μην το βλέπεις...

:wink:

Tην πρώτη απόπειρα να τον κάνεις add την καταλαβαίνω, την δεύτερη τί την ήθελες?

Όταν μας απορρίπτουν, απλά σκεφτόμαστε πως life has to go on...

Υπάρχουν κ άλλοι άνθρωποι που μπορεί να σου αρέσουν, μην κολλάς...

Μπορεί να υπάρχει ίσως κάποιος, που να αισθάνεται έτσι όπως εσύ γι' αυτόν , κ να είσαι πολύ απασχολημένη με το να "κυνηγάς" τον άλλο κ να μην το βλέπεις...

:wink:

απλα την εκανα για να σιγουρευτω οτι παραδοθηκε η αιτηση μου για φιλια και δεν εγινε ας πουμε... καποιο λαθος!!!

γι'αυτο και ΜΟΝΟ!

και να καταλαβει ισως οτι θελω να γνωριστουμε!γι'αυτο!

ΝΑΙ μπορει να υπαρχουν γυρω ατομα που δειχνουν να ενδιαφερονται,αλλα...

ΔΕ μου κανουν αυτο το κλικ ρε παιδακι μου!!!!!!!!

και δεν εχει να κανει με το οτι μου αρεσει ο συγκεκριμενος ..σε καια περιπτωση1

και κανενας να μη μου αρεσε ,παλι Δε θα γινοταν τιποτα με αυτα τα παιδια!

sugar μην ανχωνεσαι...υπαρχουν κι αλλου πορτοκαλιες.. :-)

βεβαιως και υπαρχουν...

αλλα θελω να μαθω το λογο που εχει αυτη τη σταση απεναντι μου!

με αφορα και θα ηθελα να ξερω!

Nαι, αλλά για πόσο καιρό βρε κορίτσι μου? :sCo_idk4:

¶στον να πάει στο καλό κ ρίχτο στο γυαλό...

δεν εχεις αδικο!

εσυ σωστα τα λες!

αλλα με τρωει και επειδη τον συνανταω αρκετα συχνα ..οποτε θα τον βλεπω θα σκεφτομαι κ θα αναρωτιεμαι!

εγω εχω κατι πιο δυσκολο που δεν ξερω πως να το κανω...θελω να κανω καποια να της αρεσω...:wub:

οσο για το δικο σου θεμα...το καλυτερο πιστευω για μενα θα ναι να κοψεις τα παιχνιδια...δες το λιγο hero και πηγαινε και πες του το στα ισια η πες σε καποιον απο τη παρεα του να του το πει...και αν δεν θελει τοτε αντε γεια,υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε

Πρέπει να είστε μέλος για να έχετε την δυνατότητα να σχολιάσετε

Δημιουργήστε λογαριασμό

Εγγραφείτε γρήγορα, εύκολα, και δωρεάν.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Συνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό?

Συνδεθείτε τώρα

Σχετικα με το shopforum.gr

Shopforum.gr: Η πρώτη κοινότητα καταναλωτών για ανταλλαγή χρήσιμων πληροφοριών όσον αφορά τις αγορές καθώς, και την αξιολόγηση των προϊόντων / υπηρεσιών που έχουν αγοράσει ήδη τα μέλη της.

Ακολουθήστε μας

Facebook

Τελευταία tweets

Διαφήμιση